Class 1
First: Emma Eichhorn
Second: Kennedy Swigart
Third: Logan Phillips
Fourth: Katelyn Hall
Fifth: Ranger Selvidge
Class 2
First: Emma Eichhorn
Second: Rhylee Eichhorn
Third: Knoop Family
Fourth: Maryn Gross
Fifth: Dan Sutherly
Sixth: Knoop Family
Berkshire Champion: Emma Eichhorn
Reserve Campion Berkshire: Rhylee Eichhon
Class 3
First: Knoop Family
Second: Knoop Family
Third: Clark Wintrow
Fourth: Leighton Avey
Fifth: Paisley Merz
Class 4
First: Rhylee Eichhorn
Second: Samantha Durst
Third: Collier Elifritz
Fourth: Clark Wintrow
Fifth: Clark Wintrow
Duroc Champion: Rhylee Eichhorn
Duroc Reserve Champion: Levi Knoop
Class 5
First: Addyson Woelfer
Hampshire Champion: Addyson Woelfer
Class 6
First: Katelyn Hall
Second: Scarlet Livingston
Third: Keifer Livingston
Fourth: Jackson Norman
Fifth: Katelyn Hall
Class 7
First: Addison Havenar
Second: Malia Johns
Third: Jenna Taylor
Fourth: Tyla Johns
Fifth: Will Johns
Hereford Champion: Katelyn Hall
Reserve Champion Hereford: Addison Havenar
Class 8
First: Kennedy Swigart
Second: Bentley Barnet
Third: Clark Wintrow
Fourth: Katelyn Hall
Fifth: Katelyn Hall
Class 9
First: Clark Wintrow
Second: Brooklyn Motter
Third: Scarlet Livingston
Fourth: GiGi Davis
Poland Champion: Kennedy Swigart
Poland Reserve Champion: Clark Wintrow
Class 10
First: Emma Bodemiller
Second: Genevieve Benham
Third: Paislee Dunivan
Fourth: Easton Weaver
Fifth: Karlee Rice
Sixth: Bradleigh Anderson
Spot Champion: Emma Bodemiller
Reserve Champion Spot: Genevieve Benham
Class 11
First: Kristen Rappold
Second: Luke Eichhorn
Third: Candance Gross
Tamworth Champion: Kristen Rappold
Reserve Champion Tamworth: Luke Eichhorn
Class 12
First: Cron Kids
Second: Bradleigh Anderson
Third: Savannah Kelly
Fourth: Madison Dunivan
Fifth: Liam Moore
Sixth: Katelyn Hall
Seventh: Ranger Selvidge
Yorkshire Champion: Cron Kids
Reserve Champion Yorkshire: Bradleigh Anderson
Class 13
First: Eric Trittschuh
Second: Madison Maxson
Third: Tilly Hill
Fourth: Fletcher Harris
Fifth: Lydia Durst
Sixth: Katelyn Hall
Seventh: Logan Phillips
Eighth: Kennedy Swigart
Class 14
First: Maddie Maxson
Second: Dylan Leiss
Third: Cron Kids
Fourth: Stone Robinson
Fifth: Kennedy Swigart
Sixth: Brantley Peake
Seventh: Katelyn Hall
Eighth: GiGi Davis
Class 15
First: Travis Durst
Second: Addison Havenar
Third: Whitley Gross
Fourth: Emmett Saunders
Fifth: Elyza Long
Sixth: Savannah Kelley
Division I Champion: Travis Durst
Division I Reserve Champion: Addison Havenar
Class 16
First: Lillian Gearhardt
Second: Landon Avey
Third: Rhylee Eichhorn
Fourth: Emree Elifritz
Fifth: Bryson Taylor
Sixth: Landon Marchal
Seventh: Gavin Clark
Eighth: Liam Moore
Class 17
First: Darby Welbaum
Second: Kennedee Elifritz
Third: Cylah Boggess
Fourth: Ava Tron
Fifth: Thomas Saylor
Sixth: Jakobi Frazier
Seventh: Parker Crow
Class 18
First: Lillian Gearhardt
Second: Maryn Gross
Third: Emma Eichhorn
Fourth: Hunter Baker
Fifth: Bryson Taylor
Sixth: Abigail Kadel
Seventh: Blake Boggess
Eighth: Ethan Barnett
Division II Champion: Lillian Gearhardt
Reserve Division II Champion: Darby Welbaum
Class 19
First: Kristen Rappold
Second: Landon Avey
Third: Leighton Avey
Fourth: Wesley Sutherly
Fifth: Kennedee Elifritz
Sixth: Kristen Rappold
Class 20
First: Samantha Durst
Second: Easton Weaver
Third: Maryn Gross
Fourth: Cron Kids
Fifth: Luke Eichhorn
Sixth: Allie Swank
Seventh: Allie Tron
Class 21
First: Savannah Moore
Second: Lincoln Gearhardt
Third: Wesley Sutherly
Fourth: Genevieve Benham
Fifth: Easton Weaver
Sixth: Cron Kids
Seventh: Hudson Apple
Division III Champion: Samantha Durst
Division III Reserve Champion: Kristen Rappold
Grand Champion Gilt: Travis Durst
Reserve Champion Gilt: Samantha Durst
Third Overall Gilt: Rhylee Eichhorn
Fourth Overall Gilt: Levi Knoop
Fifth Overall Gilt: Lillian Gearhardt